Ważna informacja - góra strony

Harmonogram zebrań sołeckich i osiedlowych

Informacja na temat czasowych zmian w pracy Urzędu Miejskiego w Ropczycach

Od wtorku 25 stycznia do 28 lutego 2022 r. Urząd Miejski w Ropczycach częściowo będzie pracować zdalnie.

Decyzja ta wynika z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Oznacza to, że zachowujemy ciągłość obsługi mieszkańców z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wszystkie referaty Urzędu Miejskiego będą działały normalnie i wszyscy mieszkańcy będą na bieżąco obsługiwani.

Informujemy, że budynek A Urzędu będzie niedostępny do przemieszczania się petentów poza pokojami 10 (zgłaszanie do ewidencji źródeł ciepła) oraz 2 (profil zaufany i działalność gospodarcza). Pozostałe sprawy załatwiane będą przy okienku przy wejściu do budynku. Budynek B (KASA, Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności) będą obsługiowały petentów bezpośrednio.

Zachęcamy jednak do zdalnego kontaktu z urzędem, drogą telefoniczną, e-mailem ropczyce@intertele.pl lub poprzez platformę ePUAP. W przypadku spraw wymagających osobistego stawiennictwa w Urzędzie prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

WYKAZ TELEFONÓW
https://ropczyce.bip.net.pl/?c=203